Councillor Chris Aldred | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Joy Andrews | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Alyson Baker | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Philip Broadbank | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Barbara Brodigan | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Lindsay Burr MBE | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor John Cattanach | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Liz Colling | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Felicity Cunliffe-Lister | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Stephanie Duckett | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Fraser Forsyth | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Kevin Foster | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Richard Foster | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Mags Godderidge | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Tim Grogan | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Paul Haslam | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Robert Heseltine | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Tom Jones | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Carl Les OBE | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor John Mann | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Rich Maw | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Heather Moorhouse | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Andy Paraskos | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Jack Proud | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Mike Schofield | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Subash Sharma | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Steve Shaw-Wright | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Andy Solloway | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Roberta Swiers | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Councillor Malcolm Taylor | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Angus Thompson | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee |
Martin Walker | 10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |
Councillor Peter Wilkinson | 10.30 am - General Licensing and Registration Sub-Committee10.30 am - North Yorkshire Police, Fire and Crime Panel |